Paula

Zadowoleni Klienci

73

Wypite kawy od początku roku

454

Odwiedzone kraje

24

Rośliny w domowej dżungli

52

Cześć, jestem Paula Saletnik!

Bardzo mi miło, że tu jesteś!

 

Mogłabym zacząć dość prozaicznie i opowiedzieć Ci, że fotografia od zawsze była moją pasją, a ściganie światła i pięknych kadrów dodawało mi skrzydeł.

Jednak w zamian zaproszę Cię po prostu do obejrzenia moich zdjęć.

Znajdziesz u mnie sporo kadrów z Azji, gdzie kilka lat temu spędziłam ponad rok. Podczas tego roku wpadłam w uzależnienie od podróżowania i fotografowania. Dlatego moje portfolio obfituje w ujęcia wielu miejsc, które do tej pory odwiedziłam i które w sposób szczególny mnie urzekły. Rzuć okiem, może odnajdziesz u mnie miejsca, które już znasz, a może właśnie znajdziesz inspiracje do swoich przyszłych podróży!

I haven’t been everywhere, but it’s on my list.

Jest jedno słowo, którego boję się jak ognia – NUDA. I tyczy się to praktycznie każdej sfery mojego życia. W związku z tym staram się eksperymentować ze zdjęciami, próbuję różnych gatunków i nowych spojrzeń. I myślę, że to właśnie ludzie są dla mnie największą inspiracją. Dlatego też zachęcam Cię do obejrzenia portretów pięknych ludzi, którzy do tej pory stanęli przed moim obiektywem. A może i Ty kiedyś zdecydujesz się na sesję ze mną? 🙂 Jeśli tak, śmiało dawaj znać!

 

Zapraszam Cię w podróż po świecie widzianym moim okiem.
Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Polubimy się!